HAKKIMIZDA


Biz kimiz?

Kechi Sailing Eğitim Merkezi 1998 yılından bu yana yat sektöründe şu an sayısı 50.000’i aşan, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı ehliyet programlarını yürütmüş ve sektöründe marka haline gelmeyi başarmış bir yelken/motoryat eğitim merkezidir.

Bünyesinde Türk Deniz Kuvvetlerinde, ticari bahriyede ve yatçılıkta uzun yıllar çalışmış çok deneyimli kadroları barındırarak ülkemizin 11 farklı bölgesinde eğitim programlarını yürütmektedir.

Akademik olarak geliştirilen ve desteklenen yetkinliklere dayalı “Liderlik ve Takım Çalışması” eğitim modelleri ile kurumlara farklı konularda ve onlara özel tasarlanan eğitim çözümleri sunmaktadır.

Kurumlara yönelik; problem çözme, uyuşmazlık çözümü, liderlik becerilerinin gelişimi, örgütsel gelişim, takım içi ilişkilerin geliştirilmesi, moral motivasyon, ekip kaynaşması ve zaman yönetimi, şirket birleşme programları konusunda hizmet vermekteyiz.

1998 yılından beri faaliyet gösteren eğitim merkezimiz, ulusal ve uluslararası denizcilik kuruluşlarının yetkili okulu olarak amatör ve profesyonel ehliyet programları düzenlemektedir.

Uluslararası sertifikasyonlara sahip çok yapılı ve esnek kadro sistemi ile sizler için en yakın, en kolayı hedefleyen bir anlayışla akademik danışman ve uzman denizci kadrosuyla hizmetinizdeyiz.