AMATÖR DENİZCİ BELGESİ


Amatör Denizci Belgesi için gerekli teorik bilginin alındığı 12 saatlik bir eğitimdir. Eğitimler, uzakyol kaptanları tarafından hiç tekne ve deniz bilgisi olmayan kişiler için hazırlanmış olup 12 saatin sonunda Amatör Denizci Belgesi almaya hak kazanabileceğiniz bilgilerle donatılmanızı sağlanmaktadır. Siz belgenizi alana kadar tüm süreç boyunca sizin en yakın takipçiniz ve yardımcınız olarak görev almaktayız.

AMATÖR DENİZCİ BELGESİNİ NEDEN ALMALIYIM?


Amatör Denizci Belgesi, boyu 24 metreye kadar olan tüm tekneleri yasal olarak kullanabilmeniz için sahip olmanız gereken ehliyettir.

NEDEN BİZ?


  1. Eğitimlerimiz Uzakyol Kaptanlarımız tarafından hazırlanmıştır ve kendileri tarafından verilmektedir. Eğitimlerimizin amacı, sizleri sadece sınavlara hazırlamak değil; aynı zamanda denizdeki güncel hayatınıza hazırlayacak pratik ve gerekli bilgileri de sizlere sunmaktır.
  2. Asgari sınıf kontenjanı 4 kişidir. Sizlerin 4 kişilik bir grup oluşturması halinde zaman olarak istediğiniz saatlere göre esnek saatlerle planlama yapılabilmektedir.
  3. Sistem ve sınav prosedürlerinde her zaman ücretsiz danışmanlık yapılmaktadır. Ayrıca talebiniz halinde konu hakkında profesyonel destek de sağlanmaktadır.
  4. Verilen eğitimlere bir kez katılmanız halinde, sonrasında katılımınızı tekrar etmek isterseniz eğitimlere sınırsız ve ücretsiz tekrar katılma imkanınız bulunmaktadır.
  5. Ulusal ehliyetlendirmenizi tamamladıktan sonra, ileri basamaklar olarak uluslararası amatör ve profesyonel ehliyetleri yine bizim bünyemizde alma imkanınız bulunmaktadır.


KISA MESAFE TELSİZ BELGESİNİ NEDEN ALMALIYIM?


Her teknede mutlaka bir telsiz cihazı bulundurmak resmi bir zorunluluk olmasa da pratikte mutlak var olan ve olması da şiddetle önerilen teknedeki emniyet esaslı çok önemli bir iletişim aracıdır. Bu nedenle bulunacağınız tüm teknelerinizde telsiz cihazları bulunacaktır ve bunları kullanabileceğinizi belgelemeniz gerekecektir.

Bu nedenle, kişilerin kısa adı KMT olan Kısa Mesafe Telsiz ehliyetini almaları gerekmektedir.

KMT eğitimlerimiz 3 saat süre ile verilmekte olup genel talep gereği genelde ADB eğitimi ile entegre olarak sizlere sunulmaktadır.


Kısa Mesafe Telsiz (KMT) Eğitimleri


Kısa Mesafe Telsiz (KMT) Eğitimlerimiz genel olarak Amatör Denizci Belgesi Eğitimlerimize entegre edilebildiği gibi, münferit olarak da alınabilmektedir.


  1. Standart Eğitim Programı: Cumartesi – Pazar, 1800-2100
  2. İş Çıkışı Eğitim Programı: her gün Pazartesi-Cuma, 1800-2100
  3. Esnek Eğitim Program: Saat ve gün programı 7/24 olabilecek biçimde size özel düzenlenmektedir.
  4. Yere Özel Eğitim Programı: Biz size gelelim! Sizin arzu ettiğiniz mekanda düzenlediğimiz eğitim programlarımızdır.
  5. Kişiye Özel Program: Yer ve zaman size özel olarak organize edilen münferit eğitim programlarımızdır.


Merkezlerimizle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız

İletişim

Translate