YELKEN EĞİTİMİ & MOTORYAT EĞİTİMİ


IYT Sertifikaları, tüm dünyada yelken eğitimi ve motoryat eğitimi, denizcilik sertifikasyonu ve denizde emniyet konusunda mükemmeliyetçi bir anlayışla düzenlenmiş kendini tüm dünya ülkelerince kabul ettirmiş bir ehliyetlendirme programıdır.

IYT yelken ve motoryat eğitimleri, yüksek standartları ve en iyi uygulamalı eğitim şartları ile British Standards Institue (BSI)b tarafından ISO 9001:2008 ile onaylanmıştır.

IYT yelken ve motoryat ehliyet programları dünyanın ileri gelen uluslararası sertifikalandırma otoritelerince (MCA, USCG (US Coast Guard), Irlanda hükümeti, Marshall Islands ve PADI) kabul görmüş ve onay almış programlardır. Bu sayede yelken eğitimlerimiz bahsi geçen makamlarca tanınmakta ve bizlere tüm dünyada hem sigorta konularında hem de yeterlilik anlamında hak sağlamaktadır.

Kechi Sailing, tüm dünya genelinde 41 ülkede bulunan 200’ü aşkın IYT yelken okulundan biridir ve 2016 yılında bu okullar arasında eğitim ve ehliyetlendirmede verimlilik açısından en prestijli yelken okulları arasına girmiştir. Bu yoğun, sürdürülebilir ve istekli çalışma gayretlerimizin bir ürünü olarak bizlere mutluluk ve kıvanç vermiştir.

IYT yelken eğitimleri en düşük ehliyetlendirme programı olan yelkene giriş derslerinden başlamak üzere, sizleri okyanus ötesine taşıyabilecek Yachtmaster Ocean ehliyetine kadar geniş yelpazeli yelken ve motoryat ehliyetlendirme seçenekleri sunmaktadır.

Türkiye'de iki IYT okuluna sahip tek kurumuz.


IYT School İstanbul ve IYT School Bodrum merkezlerimize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

IYT School İstanbul Tarık Şimşekalp 0 532 464 58 97    [email protected]

ONLINE IYT Teorik Eğitimleri

BAŞLAYIN
 

Personal Watercraft Operator (PWC)

International Crew Training

International Bareboat Skipper

Powerboat Skipper

Avrupa Birliği Kaptan Ehliyeti (ICC)

Navigation Master

Yachtmaster Coastal (Power or Sail)

Yachtmaster Offshore (Power or Sail)

Weather Master

Yachtmaster Ocean

Marine Communications (VHF-SRC)

Small Powerboat and Rib Master (MCA Approved)

Translate