fbpx
Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00 +90-216-347 43 98

KURUMSAL MOTİVASYON PROGRAMLARI

Şirket içi aidiyet duygusunu güçlendirmek, kurumsal motivasyonu yükseltmek, verimliliği artırmak ve takım çalışması ruhunu desteklemek için kurumsal motivasyon programlarından yararlanabilirsiniz. Hiç yelken deneyimi olmayan tüm şirket çalışanlarınızın bile katılabileceği yelken yarışları (regatta), hazine avı oyunu, hayatta kalma (survivor ) ve strateji oyunları ile kurumsal aktiviteleriniz renkli ve daha eğlenceli geçecektir.

Deniz ortamı, hiçbir etkinliğin sağlamayacağı bir tecrübe ile katılımcılarda unutamayacakları izler bırakmaktadır. Uzun yılların birikimine dayanan tecrübemizle, denizde veya denizle bağlantılı gerçekleştirmek istediğiniz tüm kurumsal etkinliklerde çözüm üretebiliriz. Kurumsal motivasyon etkinlikleri ile güler yüzlü ekibimizle beraber eğlenceli, keyifli ve unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Aşağıda farklı ihtiyaçlar için gerçekleştirebileceğimiz kurumsal etkinliklerden örnekler bulunmaktadır.

AŞAĞIDA FARKLI İHTİYAÇLAR İÇİN GERÇEKLEŞTİREBİLECEĞİMİZ
Yelken Yarışı (Regatta) Yelkenin Tadı ETKİNLİKLERDEN ÖRNEKLER Hazine Avı BULUNMAKTADIR Takım Oyunları Boğaz Gezileri Hayatta Kalma Aktiviteleri Strateji Oyunları Takım Çalışması

ÖRNEK

KURUMSAL MOTİVASYON AKIŞI

BULUŞMA VE TEKNELERE GEÇİŞ


Kurumsal motivasyon programı, marinada “hoş geldin” karşılaması ile başlar. Güne ve programa ilişkin detayların aktarılması ve tekne kurallarının üzerinden geçilmesi ile devam eder.


TEKNE İLE SEYRE BAŞLANGIÇ


Denize açılan takım yelken çalışması yapıp kendilerini bekleyen görevlere hazırlanırlar.


GİZLİ ADA


Ekip üyeleri kendilerine verilen haritalar, koordinatlar ve talimatlarla takımını gizli adaya götürecek şifreleri denizde bulmaya çalışırlar.


ÖĞLE ARASI


Teknede Lunchbox uygulamasıyla Break Time/Öğle Yemeği ve durum değerlendirmesi yapılır.


YELKEN YARIŞI


Son aktiviteyle program boyunca elde edinilen bilgi ve deneyimlerle hedefe coğrafi rotaları kullanarak ulaşmaya çalışırlar. Bu bir metafordur; iş yaşamındaki tüm süreçler gözden geçirilir. Takım çalışması, birlikte hareket etme, bazen baskınlık veya çatışma ancak her şeyden önemlisi “aynı gemide olmanın” önemi… Seyir marinada son bulur.


KURUMSAL MOTİVASYON PROGRAMLARI NEREDE VE NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİYOR?


Kurumsal Motivasyon programlarının, isteğinize bağlı olarak İstanbul, Çeşme, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek veya Yunan Adaları gibi lokasyonlarda gerçekleştirilmesi mümkündür. Güneye inildikçe mevsim uzayıp, hava şartları iyileşeceğinden, sezon haricinde Bodrum, Marmaris, Fethiye veya Göcek gibi lokasyonlar tercih edilmektedir. Programa katılanların herhangi bir yelken bilgisine sahip olmaları gerekmemektedir. Her teknede çok tecrübeli birer hocamız bulunmaktadır.  International Yacht Training (IYT) standartları gereği seyir öncesinde, gerekli bilgiler ve temel yelkencilik bilgileri verilmektedir. Teknelerde her türlü güvenlik ekipmanı bulunmaktadır.

GEREKLİ MALZEMELER


Kişisel Malzemeler; yelken eldiveni, spor ayakkabı, şapka ve güneş kremi, yedek şort, tişört, mevsime göre polar veya yağmurluk.


YELKENLİ TEKNE ÖZELLİKLERİ


Tekneler 11-13 metre boyunda olup içinde yaşam alanı bulunan yelkenli teknelerdir. Tekne büyüklüğüne göre kamara ve yatak sayısı değişmektedir.


KONAKLAMA & YEMEK OLANAKLARI


Tercihleriniz doğrultusunda teknede, karada çadırda, kampta veya otelde konaklama olanakları sunulmaktadır. Yemek olanakları neredeyse sınırsızdır. Teknede yemek yapmaktan, lunchbox hizmetlerine veya gizli koylarda gurme restaurantlarda yemek organizasyonu gerçekleştirmeye kadar uzanan tercih ve isteklerinize göre esnek şekillenebilecek faaliyetler gerçekleştirilebilmektir.


×