Gerek yelkenin teorik temelini oluşturmak, gerekse alacağınız yelken eğitimi ile uluslararası ve ulusal sularda geçerli olan ehliyetinize kavuşmanızı sağlıyoruz. Sahip olduğumuz çok yapılı ve esnek kadromuzla sizler için en kolayını hedefliyor, akademik danışman ve uzman denizci ekibimizle yelken eğitimini hizmetinize sunuyoruz.YELKEN / MOTOR EĞİTİMLERİ VE EHLİYET PROGRAMLARI (IYT)


Tekneniz ile tüm dünya sularında resmi makamlarca tanınan ve sizlere emniyetle seyir yapma bilgi ve tecrübesini sunan, asgari 12 saat teorik ve 24 saat uygulamalı eğitimlerle başlayan; uluslararası bir sertifika programıdır.
Personal Watercraft Operator (PWC)
International Crew Training
International Bareboat Skipper
Powerboat Skipper
Avrupa Birliği Kaptan Ehliyeti (ICC)
Navigation Master
Weather Master
Yachtmaster Coastal (Power or Sail)
Yachtmaster Offshore (Power or Sail)
Yachtmaster Ocean
Marine Communications (VHF-SRC)
Small Powerboat and Rib Master (MCA Approved)
Personal Watercraft Operator (PWC)

DETAYLI BİLGİ

KURUMSAL MOTİVASYON PROGRAMLARI


Şirket içi aidiyet duygusunu, motivasyonu, verimliliği artırmak ve takım çalışması ruhunu desteklemek için sunduğumuz programlardır.

Hiç yelken deneyimi olmayan tüm şirket çalışanlarınızın katılabileceği yelken yarışları (regatta), hazine avı oyunu, hayatta kalma (survivor ) ve strateji oyunları ile aktivitelerimiz renklendirilmektedir.

DETAYLI BİLGİ

KECHI SAILING GIVES

SUPERYACHT CREW ACADEMY COURSES (MOY & STCW Courses)


 

MORE INFO

LİDERLİK / TAKIM ÇALIŞMASI EĞİTİMLERİ (İNSAN KAYNAKLARI)


Oluşturduğumuz “Kaptan Tarzı Liderlik ve Takım Çalışması” modelimiz ile yelkenli bir teknede üniversite tarafından bilimsel olarak desteklenen bu model çerçevesinde lider ve ekibinin uyumu gözlemlenebilmesi mümkündür.

Kaptan Tarzı Liderlik Eğitimi’nde amaç, belirsiz ve sürekli değişen çevresel şartlar altında, çalışanların liderlik ve takım çalışması yetkinliklerinin geliştirilmesidir.

DETAYLI BİLGİ

AMATÖR DENİZCİ BELGESİ VE KISA MESAFE TELSİZ EĞİTİMLERİ


Amatör Denizci Belgesi (ADB) ve Kısa Mesafe Telsiz (KMT) Eğitimleri Türkiye geneline yayılan 22 ayrı farklı noktada verdiğimiz eğitimlerle sizlere sunulmaktadır. Sizler ehliyetlerinizi alana kadar hem eğitim sürecinde hem de sınava başvuru, sınava hazırlık ve sınav sonrası tüm adımlarda sizinle birlikte yol almaktayız.

DETAYLI BİLGİ

Kechi Sailing, İstanbul ve Bodrum’da International Yacht Training (IYT)’in Türkiye’de iki okulu ile akreditastyon almayı başarmış tek firma olarak 72 ülkede geçerli uluslar arası Amatör Yat Kaptanlığı (International Bareboat Skipper Power/Sail) eğitimleri vermekle birlikte, ulusal ehliyetimiz olan Amatör Denizci Belgesi için sınav hazırlık eğitimleri, Kurumlarla Incentive ve Takım çalışmaları eğitimleri ve ulusal ve uluslar arası platformlarda düzenlenen yat yarışlarına katılan yelken / motoryat eğitim kurumudur.


Referanslarımız

Translate